×

Kliniğimiz yenilikçi teknolojileri ile, isteklerinizi detaylı şekilde dinleyerek gelişmiş görüntüleme yöntemleriyle size sunmaktadır. Sakal ve kaş ekiminde Choi implanter kalem (DHI) kullanımı ile saçlı bölgeden alınan kökler tek tek kaş, sakal veya bıyığın olmadığı bölgeye ekilmektedir. Daha doğal bir görünüm elde etmenizi sağlayacak kaş veya sakal ekimi işlemi, kalıcı sonuçlar vaat etmektedir.

Sakal Ekiminde DHI Yönteminin Kullanımı

Son dönemlerde saç ekim teknolojisinde çığır açan yeniliklerden biri olan Choi implanter kalem ile kaş veya sakal ekim sürecinizde doğal ve estetik bir sonuç elde etmenizi sağlamaktayız.

Kaş veya sakal ekiminde FUE yöntemi, her bir greftin sınırları belirlenen ekim alanına tek tek yerleştirilmesi anlamına gelmektedir. Yerleştirme işleminden önce doktorunuz, özel metal bıçaklara sahip cihazı ile doku üzerine mikro kanallar açar. Bu sayede doku hasarı minimuma indirilmektedir.

Özel bir solüsyonda kanal açma işlemi boyunca bekleyen greftler, doktorunuz tarafından doğal bir görünüm oluşturacak bir açı ve yoğunlukla ilgili alana ekilir.

Kliniğimiz uzmanları tarafından gerçekleştirilen kaş veya sakal ekimi işlemlerinin sonuçları kalıcıdır. Kaş veya sakal ekiminden hemen önce ve hemen sonra dikkat edilmesi gereken kurallara uymanız ve sakalınıza doktorunuzun tavsiye ettiği bakımları uygulamanız, prosedürden aldığınız verimi artırmaktadır.

Kozmetik uygulamalar alanında hasta memnuniyeti ön planda tutulmakta olup tüm süreç buna göre yönetilmektedir.

Kaş veya sakal ekiminde gerekli tüm medikal cihazları her kullanımdan önce ve sonra dezenfekte etmekteyiz. Yalnızca cihazların değil, tetkik ve tedavi alanlarının dezenfekte edilmesi, poliklinik ortamında ve işlem odalarında maksimum hijyenin sağlanmasına olanak tanımaktadır.

Sorunuz mu Var?

×

En iyi tedaviyi almanızı sağlamak için, doğal bir görünüm elde eden en son tedavilerimiz hakkında ücretsiz bilgi almak için..